CEV Okul Plaj Voleybolu Festivali, TPV Volley Öncülüğünde Büyük İlgi Gördü

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

CEV Okul Plaj Voleybolu Festivali, TPV Volley Öncülüğünde Büyük İlgi Gördü

TPV Volley'nin öncülüğünde düzenlenen CEV Okulu Plaj Voleybolu Festivali büyük ilgi gördü.

Paola Egonu, İtalya İle Voleybol Sahasına Geri Döndü!
Nilüfer Belediyespor, CEV Challenge Kupası’na Galibiyetle Başladı
Fenerbahçe Opet, Şampiyonlar Ligi’nde Almanya Deplasmanından 3-0’lık Zaferle Döndü

Slovenya’nın TPV Volley Novo Mesto tarafından düzenlenen ikinci CEV Okulu Plaj Voleybolu festivali büyük bir başarıya imza attı. Yedi ila on beş yaş arasındaki 70 çocuğun katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Plaj Voleybolu’nun tanıtılması ve eğlenceli bir boş zaman aktivitesi olarak sunulması hedefini başarıyla gerçekleştirdi.

Etkinlik, çocukların oyunu sevgiyle benimsemesi için özel olarak tasarlanmış çeşitli etkileyici aktiviteleri içeriyordu. Tecrübeli antrenörler, eğlence dolu eğitim seanslarıyla katılımcılara Plaj Voleybolu‘nun temel tekniklerini ve kurallarını tanıttı. Bu etkileşimli seanslar sayesinde, önceden sahip oldukları voleybol bilgi, beceri ve deneyime bakılmaksızın her çocuk, rahat hissetti ve katılmaya teşvik edildi. Etkinliğin bir parçası olan dostluk turnuvası, takım çalışmasını ve centilmence spor yapmayı teşvik etti.

Ljubljana ve Novo mesto‘da düzenlenen etkinliklerin başarısının ardından Slovenya Voleybol Federasyonu (OZS), Eylül ayında Koper ve Zreče’de iki festival daha düzenlemeyi dört gözle bekliyor. ŽOK Šentvid, TPV Volley Novo mesto, BVK Koper ve Weiler Volley Zreče gibi Sloven kulüplerinin devam eden destek ve katılımıyla daha fazla çocuk, dinamik ve etkileyici bir spor olan Plaj Voleybolu‘nun neşesini deneyimleme fırsatı bulacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0