Giovanni Guidetti’den Şampiyonlar Ligi Açıklaması

HomeHaberSultanlar Ligi

Giovanni Guidetti’den Şampiyonlar Ligi Açıklaması

VakıfBank'ın baş antrenörü Giovanni Guidetti ve genel müdür Banu Can Schürmann, 2023-2024 CEV Şampiyonlar Ligi öncesinde takımın hedeflerini ve beklentilerini paylaşıyorlar. Takımın güçlü performansı ve uluslararası başarılarına dair önemli açıklamaları okuyun.

Halkbank, Berlin Recycling Volleys’e 3-0 Mağlup Oldu
Allianz Vero Volley Milano Zafer Peşinde
CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu Ön İzleme

2023-2024 CEV Şampiyonlar Ligi sezonuna Volley Mulhouse Alsace karşılaşmasıyla başlayacak olan VakıfBank’ın baş antrenörü Giovanni Guidetti, “Şampiyonlar Ligi’nde güzel anılarımız var ve daha fazla güzel anı biriktirmek istiyoruz,” dedi.

Sarı-siyah kulüp tarafından yapılan açıklamada, Volley Mulhouse Alsace maçı öncesinde baş antrenör Giovanni Guidetti ve genel müdür Banu Can Schürmann’ın açıklamalarına yer verildi.

Yaklaşan CEV Şampiyonlar Ligi sezonunun başlangıcından memnuniyet duyduğunu ifade eden İtalyan antrenör, şunları söyledi:

“Zorlu bir rakibe karşı başlıyoruz. Son yıllarda Mulhouse, Fransa’nın en iyi takımlarından biri haline geldi. Çok iyi organize olmuş bir ekip. Her sezon olduğu gibi bu yıl da Şampiyonlar Ligi zorlu olacak, ancak biz Şampiyonlar Ligi’ni seviyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde güzel anılarımız var ve daha fazlasını biriktirmek istiyoruz.”

Şampiyonlar Ligi’nin son iki sezonunun şampiyonu olan VakıfBank’ın genel müdürü Banu Can Schürmann, takımın doğal favorisi olduğunu ve kupayı yeniden kazanmak istediklerini vurguladı.

Yeni Oyuncuların Hızla Uyum Sağladığını Belirten Schürmann, Şunları Ekledi

“VakıfBank olarak amacımız, mücadele ettiğimiz tüm arenalarda zirveye yerleşmek, bu sezonda aynı hedefle yola çıkıyoruz. Şampiyonlar Kupası’nı kazanarak sezona büyük bir başarıyla başladık. Bu, tüm takımı motive etti. Ligde de hâlihazırda kayıpsız ilerliyoruz. İki son şampiyonluk ve bu kupa ile en fazla kazanan takım olarak, CEV Şampiyonlar Ligi’nde tekrar şampiyon olmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için tüm maçlara aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz. CEV Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında Volley Mulhouse Alsace ile karşı karşıya geleceğiz ve bu sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Taraftarlarımızla birlikte bu yolda yürüyeceğimize inanıyoruz, sonunda şampiyonluk var.”

YORUMLAR

YORUMLAR: 0