Hande Baladın’ın Hikâyesi Belgesel Oluyor!

HomeMagazin

Hande Baladın’ın Hikâyesi Belgesel Oluyor!

Eczacıbaşı Dynavit ve A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın yıldızı Hande Baladın'ın kariyerine odaklanan "Baladın" belgeseli, bu ay izleyicilerle buluşacak.

Daniele Santarelli’nin Büyülü Koçluğuyla Türkiye’nin Sihirli Başarısı
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Türk Voleybolu Zirvede!
Son 15 Kupaya Ambargo Şampiyon Imoco Conegliano

Eczacıbaşı Dynavit ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yıldızı Hande Baladın’ın kariyerine odaklanan “Baladın” belgeseli, bu ay izleyicilerle buluşacak.

Belgesel, Baladın’ın voleybola başlangıcından bugüne kadar uzanan kariyerindeki dönüm noktalarını, onu diğerlerinden ayıran özelliklerini ve günlük rutinini ele alıyor. Orta oyuncu, pasör çaprazı ve smaçör olarak farklı mevkilerde görev alan Baladın’ın bu mevkilere adaptasyonu ve maçlara hazırlık süreci de belgeselde öne çıkan konular arasında.

Uzun uğraşlar sonucunda tamamlanan belgesel hakkında Hande Baladın şunları söyledi: “İsmimi taşıyan bir belgeselin yapılması benim için gurur verici. Muhteşem bir ekiple böylesine güçlü bir yapım ortaya koyduğumuz için Red Bull’a teşekkür ediyorum. Umarım belgesel izleyiciler tarafından da beğenilir.”

Belgeselde Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli, Eczacıbaşı Dynavit Başantrenörü Ferhat Akbaş, Vakıfbank Başantrenörü Giovanni Guidetti ve Eczacıbaşı Dynavit’in yıldızları Tijana Boskovic ve Simge Aköz de yer alıyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 1