Ziraat Bankkart, 2023 Erkekler AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nın Şampiyonu

HomeHaberEfeler Ligi

Ziraat Bankkart, 2023 Erkekler AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nın Şampiyonu

Ziraat Bankkart ve Halkbank arasında gerçekleşen müthiş mücadele sonucunda 2023 Erkekler AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası sahibini buldu. Ziraat Bankkart'ın üçüncü kez kazandığı bu şampiyonluğu ve diğer detaylar yazımızda.

VakıfBank, 2023 Kadınlar AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası Sahibi
Türk Voleybolunda 2023 Yılı Değerlendirmesi
2023 Erkekler AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası Şampiyonunu Belirliyor

Geçtiğimiz sezonun lig şampiyonu olan Ziraat Bankkart ile kupa şampiyonu Halkbank arasında oynanan müthiş mücadele sonucunda, 2023 Erkekler AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası sahibini buldu. Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşma sonunda Ziraat Bankkart, kupa ve madalyaları müzesine götürdü. Maç sonucu 3-1 (22-25, 31-29, 25-19, 25-23) olarak kaydedildi ve Ziraat Bankkart kupayı üçüncü kez kazandı.

Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2023 Erkekler AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nda ikinci sırayı alan Halkbank takımı da madalyalarını aldı. Törenle kupa ve madalyalar sahiplerine verildi. Halkbank takımına ödüllerini AXA Sigorta temsilcileri takdim etti.

Ziraat Bankkart Üçüncü Kez Şampiyon

Ziraat Bankkart, AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nı üst üste üçüncü kez kazanarak başarılarını taçlandırdı. Şampiyonluk madalyaları ve kupa, Ziraat Bankkart oyuncularına verilirken, ödülleri TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve AXA Sigorta Pazarlama Müdürü Esra Yücetin sundu. Kupa ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ve Ziraat Bankkart Genel Müdürü ve Ziraat Bankkart Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Çakar tarafından takdim edildi.

MVP Ödülü Wouter Ter Maat’a Gitti

Karşılaşmanın ‘En Değerli Oyuncusu’ (MVP) seçilen Ziraat Bankkart takımından Wouter Ter Maat (Hollanda/Pasör Çaprazı), ödülünü AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’den aldı.

Karşılaşmanın İstatistiklerine Ulaşmak İçin Tıklayın.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0