Hatay Büyükşehir Belediyespor, Mohammad Barbast İle Kadrosunu Güçlendiriyor!

HomeHaberEfeler Ligi

Hatay Büyükşehir Belediyespor, Mohammad Barbast İle Kadrosunu Güçlendiriyor!

2.05 boyundaki genç pasör çaprazı Mohammad Barbast, Hatay Büyükşehir Belediyespor'un yeni transferi oldu. Kendisine başarılar diliyoruz.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 3’üncü Hafta Sonuçları
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 4. Hafta Sonuçları
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Heyecan Dolu 9. Hafta Geride Kaldı

Efeler Ligi‘nin güçlü takımlarından Hatay Büyükşehir Belediyespor, yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon İran’ın Giti Pasand Isfahan takımında başarılı bir performans sergileyen 2.05 boyundaki genç pasör çaprazı Mohammad Barbast, Hatay Büyükşehir Belediyespor’un yeni transferi olarak kadroya dahil oldu.

Mohammad Barbast’ın transferi, Hatay Büyükşehir Belediyespor camiasında heyecan yarattı. Genç oyuncunun, takıma katkı sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapacağına inanılıyor. Kendisine yeni takımında başarılar diliyoruz.

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un tecrübeli teknik ekibi, gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Mohammad Barbast’ın yetenekleri, hücum gücü ve pasör çaprazı mevkisindeki etkili oyunu, takımın hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol oynamayı hedefliyor.

Hatay Büyükşehir Belediyespor, Mohammad Barbast transferi ile Efeler Ligi’nde güçlü bir rekabet sergilemeye hazırlanıyor. Oyuncunun yeni takımı için göstereceği performans ve başarılar merakla bekleniyor. Voleybol camiası, Efeler Ligi’nin yeni sezonunda Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı performansıyla adından söz ettireceğine inanıyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0