Manavgat Belediyespor, Genç Yetenek Işılay Ertekin’i Transfer Etti!

HomeHaber1. ve 2. Lig

Manavgat Belediyespor, Genç Yetenek Işılay Ertekin’i Transfer Etti!

Manavgat Belediyespor, Alpedo Kahramanmaraş GSK'dan orta oyuncu Işılay Ertekin ile yeni sezonda anlaşma sağladı. Kendisine sakatlıksız ve başarılarla dolu bir sezon diliyoruz.

Ema Strunjak, Karayolları Takımı İle Yola Devam Ediyor
Libero Selin Navruz, Karayolları Takımı İle Anlaşma Sağladı
LVF 2023-2024: En İyi Takımları Tanıyalım

Manavgat Belediyespor, yeni sezona güçlü bir kadro ile hazırlanmak adına transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz sezon 2. Lig takımlarından Alpedo Kahramanmaraş GSK forması giyen genç orta oyuncu Işılay Ertekin, Manavgat Belediyespor ile 2023-2024 sezonu için anlaşma imzaladı.

Manavgat Belediyespor camiasında heyecan yaratan transfer, kulübün gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturma hedefi doğrultusunda önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. 2003 doğumlu ve 1.92 boyundaki Işılay Ertekin’in enerjisi ve yeteneği, takıma önemli katkılar sağlayacağına inanılıyor.

Yeni takımı Manavgat Belediyespor’un formasını giyecek olan Işılay Ertekin, başarı dolu bir sezon geçirmeyi hedefliyor. Sporcu, kendisine sakatlıksız ve başarılarla dolu bir sezon diliyoruz.

Manavgat Belediyespor’un yeni transferi Ertekin, genç yaşına rağmen orta oyuncu mevkisindeki yeteneği ve performansı ile dikkat çekiyor. Kulüp, genç yeteneğin katkılarıyla başarılı bir sezon geçirme arzusunu taşıyor.

Işılay Ertekin ve Manavgat Belediyespor adına hayırlı olsun dileklerimizle, yeni sezonda takımın hedefleri doğrultusunda büyük başarılar elde etmesini temenni ediyoruz. Genç oyuncunun yetenekleri ve kulübün gücüyle birleşerek büyük bir başarıya imza atması bekleniyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0