Montréal Elite16’da Brezilyalı Bárbara ve Carol’dan Yenilgisiz Performans!

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Montréal Elite16’da Brezilyalı Bárbara ve Carol’dan Yenilgisiz Performans!

Brezilyalı sporcular Bárbara Seixas ve Carol Salgado, Montréal Elite16'da gösterdikleri kusursuz performansla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.

Northwestern, Sangiacomo’na Güveniyor ve Kazanıyor
Türkiye, Arlington’da Beşinci VNL Yarı Finaline Çıkmak İçin Büyük Bir Başarı Elde Etti
Brezilya ve ABD, Edmonton Challenge’da Plaj Voleybolu Liderleri

Brezilyalı sporcular Bárbara Seixas ve Carol Salgado, Montréal Elite16’da gösterdikleri kusursuz performansla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Beach Pro Tour’daki son üç haftada şampiyonluk elde eden ikili, Kanada’daki Montréal Elite16 etkinliğinde de göz dolduruyor. Espinho ve Edmonton’da kazandıkları Challenge etkinliklerinin ardından Montréal’de de müthiş bir başlangıç yapan Bárbara ve Carol, grup maçlarını yenilgisiz tamamlayarak, elemelerdeki yerlerini garantilediler ve Beach Pro Tour’daki galibiyet serilerini 14 maça çıkardılar.

Montréal’deki Elite16 etkinliğinde, 35 yaşındaki Brezilyalı voleybolcular, Grup B’de yer aldılar ve iki grup maçını da kayıpsız geçtiler. Önceki gün compatriots Talita Antunes ve Thamela Coradello’yu zorlu bir üç setlik maçın ardından (21-23, 21-12, 15-8) mağlup eden ikili, daha sonra Amerikalı Kelly Cheng ve Sara Hughes ile oynadıkları mücadeleyi ise (21-19, 21-16) 2-0 kazandılar.

Bárbara ve Carol, Montréal Elite16’daki performanslarıyla göz doldururken, Beach Pro Tour’daki galibiyet serilerini de sürdürüyorlar. Son 14 maçlarını üst üste kazanan ikili, son mağlubiyetlerini Gstaad Elite16 çeyrek finallerinde almıştı.

İkilinin Montréal’deki başarılı performansı, eliminator turlarında yer alacaklarını garantiledi. Cuma günü ise grup maçlarını tamamlayacaklar ve Çinli Chen Xue ve Xinyi Xia ile karşılaşacaklar. Çinli sporcular da Montréal’de ilk günlerini yenilgisiz tamamlayarak, Bárbara ve Carol ile grup birinciliği için mücadele edecekler. Diğer yandan Cheng/Hughes ve Talita/Thamela ise elemelerdeki yer için mücadele edecekler.

Montréal’de düzenlenen Elite16 etkinliği, voleybolseverler tarafından heyecanla takip ediliyor. Brezilyalı Bárbara ve Carol’un gösterdiği üstün performans, spor dünyasında büyük ilgiyle karşılanıyor. İkilinin Beach Pro Tour’daki bu çıkışı, voleybolseverlerin yüksek beklentilerini de beraberinde getiriyor.

Montréal Elite16’da yaşanan diğer mücadeleler ve heyecan dolu maçlar, voleybol severler tarafından ilgiyle takip edilmeye devam edecek. Elemelerin ardından cumartesi günü gerçekleşecek olan Round of 12 ve çeyrek finaller, izleyicilere müthiş bir voleybol şöleni yaşatacak. Pazar günü yapılacak olan yarı finaller ve madalya maçları ise etkinliğin en heyecanlı anları olacak. Brezilyalı Bárbara ve Carol’un Montréal Elite16’daki performansı, spor dünyasının dikkatini çekmeye devam ediyor. Spor severler, ikilinin Beach Pro Tour‘daki galibiyet serisini merakla takip ediyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0