Şampiyon Smaçör Kathryn Plummer Eczacıbaşı Dynavit’te!

HomeHaberSultanlar Ligi

Şampiyon Smaçör Kathryn Plummer Eczacıbaşı Dynavit’te!

Eczacıbaşı Dynavit, son İtalya Ligi ve CEV Şampiyonlar Ligi şampiyonu Amerikalı smaçör Kathryn Plummer'ı kadrosuna kattı. Kathryn Plummer'ın transferi hakkında detaylar ve Plummer'ın kariyerine dair bilgiler haberimizde!

Halkbank, Berlin Recycling Volleys’i 3-2 Yenerek Şampiyonlar Ligi’nde Üst Üste 2. Galibiyetini Aldı
Fenerbahçe Opet, Yarı Finalin İlk Maçında Milano’ya 3-0 Mağlup Oldu
Fenerbahçe Opet, Potsdam’ı 3-0 Mağlup Ederek Liderliğini Sürdürdü

Eczacıbaşı Dynavit, yeni sezonda kadrosuna son İtalya Ligi ve CEV Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan Amerikalı smaçör Kathryn Plummer’ı transfer etti. Bu önemli transferle ilgili olarak Kathryn Plummer, yeni takımına ilişkin duygularını dile getirdi.

Transferle ilgili görüşlerini dile getiren Plummer, “Sporda köklü bir geçmişe sahip bu kadar prestijli bir kulübün parçası olmaktan büyük heyecan duyuyorum. Yeni takım arkadaşlarımla ve teknik ekiple tanışmayı ve nihai hedeflerimize ulaşmak için onlarla çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Gelecek sezon grubumuzun özel olacağını düşünüyorum. Birlikte neler başarabileceğimizi görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Genel olarak yeni bir kültür ve yaşam tarzı öğrenmeye ve ailemi de kulübe dahil etmeye hevesliyim. Teşekkürler Kaplanlar!” dedi.

Kathryn Plummer’ın transferiyle ilgili kulüpten yapılan açıklamada, “Plummer, çok güçlü ve çok kaliteli bir oyuncu. Oyun sistemimize direkt katkı yapabilecek kapasitede yetenekleri var. Final maçlarındaki tecrübesi ve İtalyan Ligi’ndeki kazandığı başarılar iyi bir transfer yaptığımızın göstergesidir. Kendisini aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz” denildi.

Kathryn Plummer, 1998 doğumlu Amerikalı smaçör olup, Amerika Milli Takımı oyuncusudur. 2.01 boyunda olan Plummer, kariyerine Tstreet Volleyball Club’ta başlamış ve birçok başarı elde etmiştir. Kendisi aynı zamanda milli takımda da önemli başarılara imza atmıştır.

Başarıları arasında NCAA Turnuvası Şampiyonlukları, NCAA Pac-12 Turnuvası Şampiyonlukları, İtalya Süper Kupası Şampiyonlukları ve CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu gibi birçok önemli başarı bulunmaktadır.

Amerikalı smaçör Kathryn Plummer’a ve takımına yeni sezonda başarılar dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0