Suwen, Filenin Sultanları Resmi Sponsoru

HomeMagazin

Suwen, Filenin Sultanları Resmi Sponsoru

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Türkiye'nin lider kadın iç giyim perakende markası Suwen ile gerçekleştirdiği anlaşma ile A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın resmi sponsoru olma hakkını kazandı.

Eda Erdem 900 Kız Öğrenciyle Buluştu
2023 CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Finalleri Öncesi Medya Günü Gerçekleşti
Voleybolcu Zehra Güneş, Son Pozlarıyla Ortalığı Yakıyor!

Suwen, 3 yıl boyunca Filenin Sultanları’nın resmi sponsoru olarak yer alacak. Sponsorluk anlaşması, TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleşen bir imza töreni ile duyuruldu. Törene Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer, Suwen Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bolluk, A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları Kübra Akman ve Elif Şahin katıldı.

Mehmet Akif Üstündağ: “Suwen Artık Ailemizden Birisi”

Tören sırasında konuşan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türk voleybolunun güzel bir paydaş daha kazandığını belirterek, “Suwen artık ailemizden biri. Cumhuriyetimizin 100. yılında Türk voleybolunun dünya ve Avrupa’daki konumunu göstermek için çalışmalar yapıyoruz. Bu yıl A Milli Kadın Voleybol Takımımız, dünya sıralamasında zirvede ve Paris 2024 Olimpiyatları’nda madalya kazanma hedefiyle ilerliyor. Sponsorların desteğiyle daha büyük hedeflere ulaşacağımıza inanıyorum. Bu anlaşmada emeği geçen Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer ve Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk başta olmak üzere tüm Suwen ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Ali Bolluk: “Kadınlar İçin, Kadınlarla”

Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk ise, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı desteklemekten dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Suwen olarak kadınlar için kadınlarla tasarlayıp ürettiğimiz ürünleri, kadınlarla buluşturuyoruz. Kadın çalışan oranımızın %90’ı ile kadınların başarılarına odaklanıyoruz. Bu anlaşma, kadınlar için kadınlarla çalışan bir şirket olarak Türkiye’de kadın voleybolunun başarısına destek vermek amacıyla 2023-2026 yılları arasında resmi sponsor olmaya karar verdik. Bu anlaşmanın Cumhuriyetimizin 100.yılına denk gelmesi de bizim için ayrı bir öneme sahip. Cumhuriyet çok şampiyonlar gördü ve görmeye devam edecek.” şeklinde konuştu.

Sporcuların Mutluluğu ve Teşekkür Plaketi

A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları Elif Şahin ve Kübra Akman da törende duydukları mutluluğu dile getirerek, Suwen’in destekleriyle daha büyük başarılara imza atmak istediklerini ifade ettiler. İmza töreninin ardından TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer ve Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk’a teşekkür plaketi ve milli takım forması takdim etti.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0