TVF Spor Lisesi Dünya Üçüncülüğüne Oynuyor

HomeHaberAltyapılar

TVF Spor Lisesi Dünya Üçüncülüğüne Oynuyor

TVF Spor Lisesi Erkek Voleybol Takımı, Uluslararası Okul Sporları Federasyonu (ISF) tarafından düzenlenen Dünya Liseler Arası Voleybol Şampiyonası'nda bronz madalya için İran ile mücadele edecek.

Ankara Altyapılar Süper Lig’de Voleybol Yıldızları Kupalarına Kavuştu!
Midi Kızlar ve Küçük Erkekler Altyapılar Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Bursa’da 120 Takımın Katıldığı Mini Voleybol Şenliği Heyecanı

Uluslararası Okul Sporları Federasyonu (ISF) tarafından Sırbistan’da düzenlenen Dünya Liseler Arası Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden TVF Spor Lisesi Erkek Voleybol Takımı, üçüncülük maçı için sahaya çıkacak.

TVF Spor Lisesi, yarı final mücadelesinde Almanya’ya 3-2 mağlup olarak final şansını yitirdi. Ancak üçüncülük için hala umutları var. TVF Spor Lisesi Erkek Voleybol Takımı, yarın (28 Nisan Pazar) TSİ 14.00’te İran ile bronz madalya mücadelesi verecek. Bu heyecan dolu müsabaka, ISF TV’den canlı olarak yayınlanacak. Müsabakayı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Acıbadem Bilim Doğa Lisesi Kadın Voleybol Takımı

Dünya Liseler Arası Voleybol Şampiyonası’nda kadınlarda ülkemizi temsil eden Acıbadem Bilim Doğa Lisesi ise bugün saat 5/8 klasman maçında Yunanistan ile karşılaşacak.

Türk voleybolunun genç yeteneklerinin uluslararası arenada sergilediği mücadeleler büyük ilgiyle takip ediliyor. TVF Spor Lisesi Erkek Voleybol Takımı’nın üçüncülük maçında başarılar diler, Acıbadem Bilim Doğa Lisesi Kadın Voleybol Takımı’na da klasman maçında başarılar temenni ederiz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0