Filenin Sultanları’na Kristal Geyik Ödülleri’nde ‘Onur Ödülü’

HomeMagazin

Filenin Sultanları’na Kristal Geyik Ödülleri’nde ‘Onur Ödülü’

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Hacettepe Üniversitesi tarafından her yıl düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri'nde 'Onur Ödülü'ne layık görüldü.

Melissa Vargas: Türk Milli Takımı ve Şampiyonluğun Mutluluğu
“Filenin Sultanları” Tarihlerinde İlk Kez Dünya Sıralamasında Bir Numara
Saliha Şahin: Siz Kimi Küçümsüyorsunuz Biz Türkiye’yiz

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Hacettepe Üniversitesi tarafından her yıl düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri’nde ‘Onur Ödülü’ne layık görüldü. Bu prestijli ödül, Türk voleybolunun yıldızlarına bir kez daha parlamaları için ilham verdi.

Hacettepe Üniversitesi, sektördeki başarılı isimleri ve şirketleri ödüllendirmek amacıyla düzenlediği Kristal Geyik Ödülleri’ni bu sene beşinci kez gerçekleştirdi. Her yıl büyüyen ve ilgi gören bu etkinlik, öğrencilerin katılımıyla sektör liderleri ile buluşmalarını sağlıyor.

Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen ‘Onur Ödülü’, Filenin Sultanları’na layık görüldü. Milli voleybol takımı, son dönemde elde ettiği başarılarla bu ödülü alarak Türk kadınına, Türk halkına ve Atatürk’e adadı.

TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Direktörü Nilüfer Shimonsky, Filenin Sultanları adına ‘Onur Ödülü’nü kabul etti. Teşekkür konuşmasında, bu prestijli ödülün takım için büyük bir onur olduğunu ifade etti ve önümüzdeki yıl Paris 2024 Olimpiyatları’nda da başarılı olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Hacettepe Üniversitesi’nin düzenlediği Kristal Geyik Ödülleri, inovasyonu ve gelişmeyi teşvik eden bir etkinlik olarak her yıl daha fazla ilgi görüyor. Bu ödüller, sektör liderlerini öğrencilerle buluşturarak öğrencilere ilham kaynağı oluyor ve başarılı isimleri ödüllendiriyor.

Filenin Sultanları'na Kristal Geyik Ödülleri'nde 'Onur Ödülü'
Filenin Sultanları’na ‘Onur Ödülü’

YORUMLAR

YORUMLAR: 0