Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Zirvede!

HomeDünya

Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Zirvede!

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 5 Mayıs Pazar günü Antalya'da Avrupa'nın kulüpler düzeyindeki en büyüğü olan CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finalleri'nde önemli bir görevlendirme yaptı. CEV, bu prestijli karşılaşmada Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Prof. Dr. Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya'yı görevlendirerek onlara duyduğu güveni bir kez daha göstermiş oldu.

Melisa Ege Bükmen, Prometey Takımına Transfer Oldu
Antalya, VNL’de Devasa Maçlara Ev Sahipliği Yapacak
Tayland, Thatdao ile Kore’yi Sınırına Hapsetti

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 5 Mayıs Pazar günü Antalya’da Avrupa’nın kulüpler düzeyindeki en büyüğü olan CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finalleri’nde önemli bir görevlendirme yaptı. CEV, bu prestijli karşılaşmada Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Prof. Dr. Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya’yı görevlendirerek onlara duyduğu güveni bir kez daha göstermiş oldu.

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) de Uluslararası Voleybol Hakemlerimizden Erdal Akıncı’yı 14-20 Mayıs 2024 tarihlerinde Antalya’da oynanacak 2024 FIVB Milletler Ligi 1. hafta müsabakalarında görevlendirerek başarılarına bir yenisini ekledi.

Uluslararası voleybol hakemlerimize bu önemli görevlendirmelerde göstermiş oldukları başarılarından dolayı tebriklerimizi sunar, yeni sezonda da başarılar dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0