Üsküp Şehri, CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Tanıtımı İçin Markalı Otobüslerle Buluşuyor

HomeDünyaAvrupa Ligleri

Üsküp Şehri, CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Tanıtımı İçin Markalı Otobüslerle Buluşuyor

CEV Avrupa Altın Ligi maçlarının ardından Makedonya başkenti Üsküp, CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası 2023 için heyecanla hazırlanıyor.

EuroVolley 2023’te Polonya ve İtalya Altın İçin Karşı Karşıya!
U17 Kız Milli Takımımız, Romanya’yı 3-0 Mağlup Etti
U17 Kız Milli Takımı, Balkan Şampiyonası’nda Yunanistan’a Mağlup Olarak Balkan İkincisi Oldu

CEV Avrupa Altın Ligi maçlarının ardından Makedonya başkenti Üsküp, CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası 2023 için heyecanla hazırlanıyor. Yaz dönemi, oyuncuların dinlenme ve hazırlık yapma zamanı olarak geçerken, Üsküp halkı da markalı otobüslerle buluşarak kıtasal şampiyonaya olan ilgilerini artırıyor. Bu markalı otobüsler, yaklaşan turnuvanın renkleriyle süslenmiş ve Makedonya milli voleybol takımının oyuncularının fotoğraflarını taşıyor.

CEV EuroVolley 2023, spor, turizm ve genel tanıtım açısından birçok fırsat sunuyor. Bu nedenle, Makedonya voleybol camiası daha fazla üye kazanmayı hedefliyor. Ağustos ve Eylül aylarında Boris Trajkovski Arena’da gerçekleşecek olan turnuva için yerel halk, aynı zamanda Polonya, Hollanda, Danimarka, Çekya ve Karadağ gibi ülkelerden gelecek ziyaretçiler için Üsküp’ün her yerinde keyifli günler geçirmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Üsküp Şehri, Voleybol Federasyonu ve Turizmi Destekleme ve Tanıtma Ajansı arasında yapılan işbirliğine katılarak CEV EuroVolley “Avrupa Voleybol Şampiyonası” tanıtımına aktif olarak destek veriyor. Bu işbirliği sayesinde bir dizi tanıtım faaliyeti gerçekleştirilecek ve Skopje’nin toplu taşıma araçları, Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın renkleriyle süslenecek. Aynı zamanda, otobüslerde Makedonya milli takımının oyuncularının fotoğrafları da yer alacak.

Hava giderek ısınıyor, farklı nesillerden insanlar voleybol hakkında konuşuyor. Makedonya milli voleybol takımı, üst üste üçüncü kez Avrupa Şampiyonası‘na katılacak olmanın heyecanını yaşıyor ve tribünlerden büyük bir destek bekliyor. Üsküp, dayanışma şehri olarak, voleybol misafirlerini evlerinde hissetmeleri için her türlü desteği sunuyor ve diyor ki: WELCOME! Witamy! Welkom! Velkommen! Vítejte! Добродошли!

YORUMLAR

YORUMLAR: 0