Vakıfbank’ın Yeni Genel Menajeri Banu Can Schürmann

HomeHaberSultanlar Ligi

Vakıfbank’ın Yeni Genel Menajeri Banu Can Schürmann

Kulüp, Genel Menajerlik görevine bir dönem VakıfBank forması da giyen eski CEV Asbaşkanı Banu Can Schürmann'ı getirdi.

CEV Şampiyonlar Ligi Voley 2024 Erkekler Eleme Turu Tamamlandı
‘Herkes bizim ligde oynamak istiyor’
CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu Ön İzleme

Son CEV Şampiyonlar Ligi şampiyonu VakıfBank, yeni sezon yapılanmasını sürdürüyor. Kulüp, Genel Menajerlik görevine bir dönem VakıfBank forması da giyen eski CEV Asbaşkanı Banu Can Schürmann’ı getirdi.

Banu Can Schürmann, VakıfBank‘ta sporculuk kariyerinin ardından çeşitli kulüplerde ve Yıldız Genç Milli Takımında menajerlik görevini üstlendikten sonra, önümüzdeki sezondan itibaren kulüp Genel Menajeri olarak görev yapacak.

1978 yılında Ankara’da doğan Banu Can Schürmann, ODTÜ’de lisans, Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve Gazi Üniversitesi’nde doktora eğitimini tamamladı. Ayrıca 2005 yılında CEV Yönetim Kurulu’na girdi.

Geçmişte CEV Asbaşkanı ve FIVB Kontrol Komite Üyesi olan Schürmann, uluslararası arenada birçok önemli organizasyonda jüri başkanlığı görevlerinde bulundu. Olimpiyat Oyunları, Dünya Şampiyonası, World Grand Prix, EYOF gibi etkinliklerde önemli roller üstlendi.

VakıfBank‘ın yeni Genel Menajeri Banu Can Schürmann, zengin deneyimi ve uluslararası alanda kazandığı başarılarla kulübün başarılı geleceği için önemli bir rol üstlenecektir.

Bu gelişmelerle birlikte VakıfBank, güçlü kadrosu ve deneyimli yönetim ekibiyle bir sonraki sezonda da şampiyonluk hedefini sürdürecektir.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0