5 Türk Temsilcisi, Avrupa Kupaları’nda Sahne Alacak

HomeHaber

5 Türk Temsilcisi, Avrupa Kupaları’nda Sahne Alacak

Avrupa Kupaları'nda Türkiye'yi temsil edecek olan 5 voleybol kulübünün maç programı ve detayları. Fenerbahçe, VakıfBank, Eczacıbaşı Dynavit, Galatasaray Daikin ve Nilüfer Belediyesi'nin Avrupa serüvenine dair maç günleri, rakipler ve karşılaşma saatleri burada.

CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu Ön İzleme
‘Herkes bizim ligde oynamak istiyor’
Temsilcilerimizin Avrupa Kupaları’ndaki Rakipleri Belli Oldu

2024 Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi ve Challenge Kupası’nda Türkiye’yi temsil eden kulüplerimiz, 14-15-16 Kasım 2023 tarihlerinde Avrupa Kupaları’nda mücadele edecekler.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

 • 14 Kasım Salı
  • 21.00: SC Potsdam – Fenerbahçe Opet (Tivibu Spor 2)
 • 15 Kasım Çarşamba
  • 18.00: Nilüfer Bld. – Marina Kastela
  • 21.00: Jedinstvo Stara Pazova – VakıfBank (Tivibu Spor 1)
 • 16 Kasım Perşembe
  • 20.00: Galatasaray Daikin – Hameenlinna LR
  • 20.00: Maritza Plovdiv – Eczacıbaşı Dynavit (Redbull TV)

Fenerbahçe Opet, Potsdam Deplasmanında

Temsilcimiz Fenerbahçe Opet, 2024 Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu ikinci maçında 14 Kasım Salı günü deplasmanda Almanya’nın SC Potsdam takımına konuk olacak. Mücadele Türkiye saatiyle 21.00’de başlayacak ve Tivibu Spor 2 ile S Sport Plus’ta naklen yayınlanacak.

Nilüfer Belediyesi’nin Konuğu Kastela

Temsilcimiz Nilüfer Belediyesi, 2024 Kadınlar CEV Challenge Kupası son 32 turu ikinci (rövanş) maçında 15 Kasım Çarşamba günü saat 18.00’de sahasında Hırvatistan’ın Marina Kastela takımını ağırlayacak. İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimizin rövanş karşılaşmasında alacağı her türlü galibiyet ve kazanacağı en az iki set, tur için yeterli olacak.

VakıfBank, Pazova’ya Konuk Olacak

Temsilcimiz VakıfBank, 2024 Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu ikinci maçında 15 Kasım Çarşamba günü deplasmanda Sırbistan’ın Jedinstvo Stara Pazova takımına konuk olacak. Mücadele Türkiye saatiyle 21.00’de başlayacak ve Tivibu Spor 1 ile S Sport Plus’ta naklen yayınlanacak.

Galatasaray Daikin, Hameenlinna’yı Ağırlıyor

Temsilcimiz Galatasaray Daikin, 2024 Kadınlar CEV Challenge Kupası son 32 turu ikinci (rövanş) maçında 16 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de sahasında Finlandiya’nın Hameenlinna LR takımını konuk edecek. İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimizin rövanş karşılaşmasında alacağı her türlü galibiyet ve kazanacağı en az iki set, tur için yeterli olacak.

Eczacıbaşı Dynavit, Maritza Plovdiv’in Karşısına Çıkıyor

Temsilcimiz Eczacıbaşı Dynavit, 2024 Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu ikinci maçında 16 Kasım Perşembe günü deplasmanda Bulgaristan’ın Maritza Plovdiv takımına konuk olacak. Mücadele Türkiye saatiyle 21.00’de başlayacak ve Redbull TV’den naklen yayınlanacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0