A Milli Erkek Voleybol Takımımız Portekiz Karşısında Mağlup Oldu

HomeMilli TakımlarErkek Milli Takımlar

A Milli Erkek Voleybol Takımımız Portekiz Karşısında Mağlup Oldu

A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası D Grubu'ndaki zorlu mücadelesinde Portekiz'e karşı çekişmeli bir maç oynadı, ancak sonuç 3-2'lik skorla Portekiz lehine oldu. Bu sonuçla Filenin Efeleri, D grubundaki puanlarını 5'e yükseltti. İşte maçın ayrıntıları ve takımımızın sonraki adımları.

A Milli Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımları’nda Hedef Zirve
Arslan Ekşi: “Hedefimiz Tarihe Geçmek”
Arda Bostan: Milli Takım Formasını Yeniden Giyeceğim İçin Heyecanlıyım

A Milli Erkek Voleybol Takımımız, 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası D Grubu’ndaki dördüncü maçında Portekiz’e karşı büyük bir mücadele verdi ancak 3-2’lik skorla mağlup ayrıldı. Bu sonuçla Filenin Efeleri, D grubundaki puanını 5’e çıkardı.

Karşılaşma, İsrail’in başkenti Tel Aviv’deki Shlomo Group Arena’da gerçekleşti ve CEV Başkanı Aleksandar Boričić ile TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu da maçı izledi.

Filenin Efeleri, Avrupa Şampiyonası’ndaki D grubundaki son maçlarını 5 Eylül Salı günü saat 20.00’de ev sahibi İsrail ile oynayacaklar. Bu kritik müsabaka TRT Spor Yıldız’dan canlı olarak yayınlanacak.

Maç Detayları

TÜRKİYE-PORTEKİZ

SALON: Shlomo Group Arena

HAKEMLER: Marko Van Zanten (Hollanda) – Kenneth Aro (Finlandiya)

TÜRKİYE: Mert M., Arslan, Burutay, Bedirhan, Adis, Yiğit (Berkay (L), Volkan (L), Kaan, Mirza, Emre)

PORTEKİZ: Da Silva, Martins, Sinfronio, Pinto, Ferreira, Cveticanin ( Sousa (L), Casas (L), Marques, Tavares, Cunha, Andre)

SETLER: 24-26, 25-21, 25-15, 26-28, 13-15

SÜRE: 2 saat 14 dakika

YORUMLAR

YORUMLAR: 0