Adis Lagumdzija: Mücadeleci Oyunumuzu Devam Ettirmeliyiz

HomeMilli TakımlarErkek Milli Takımlar

Adis Lagumdzija: Mücadeleci Oyunumuzu Devam Ettirmeliyiz

Mücadeleci oyunlarıyla dikkat çeken Adis Lagumdzija, Romanya ile yapılacak maç öncesinde takımının hedeflerini ve motivasyonunu paylaşıyor. 2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası heyecanı sürüyor.

Filenin Efeleri, Antalya’da VNL Heyecanına Başlıyor!
Filenin Efeleri Hazırlık Maçında Sırbistan’a Mağlup Oldu
Türk Voleybol Camiası, Milli Takım Sezonu’na Merhaba Gecesiyle Başladı

2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın pasör çaprazı Adis Lagumdzija, Romanya ile yapacakları ikinci maç öncesinde takımın durumunu değerlendirdi.

Lagumdzija, Fransa ile oynadıkları zorlu maç sonrasında, “Dün Fransa’ya karşı zor bir maç oynadık. Aslında ikinci ve üçüncü set çok çekişmeli geçti. Set ortalarına doğru daha verimli oynayabilirdik. Farkın açılmasına izin vermedik. Savaşçı ruhumuz o zaman ortaya çıkıyordu. Mücadeleci oyunumuzu devam ettirmemiz gerekiyor.” dedi.

Takımının ikinci maçını Romanya ile oynayacaklarını belirten Lagumdzija, “Kazanarak iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. İlk galibiyetimizi yarın alacağımızı düşünüyorum. Bu takıma her zaman inanıyorum. Her geçen gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Bunu yarın sahada göstereceğiz.” şeklinde konuştu.

A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın yıldızı, mücadeleci oyunlarıyla takımının başarısına katkı sağlamaya devam etmeyi hedefliyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0