‘Atatürk 1881-1938’ Filmi Gala Gecesinde Filenin Sultanları

HomeMagazin

‘Atatürk 1881-1938’ Filmi Gala Gecesinde Filenin Sultanları

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını anlatan "Atatürk 1881-1938" filminin galası, büyük bir etkinlikle tanıtıldı.

“Filenin Sultanları” Tarihlerinde İlk Kez Dünya Sıralamasında Bir Numara
Filenin Sultanları, 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri’nde İlerliyor
Mehmet Akif Üstündağ: Voleybolun Özerklik Zamanı Geldi

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatan “Atatürk 1881-1938” filminin galası, büyük bir etkinlikle tanıtıldı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen seçkin davetliler, Atatürk Kültür Merkezi’nde bu özel gecede bir araya geldi.

Gala gecesinin özel anlarından biri, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın da davetliler arasında bulunmasıydı. ‘Filenin Sultanları’, Cumhuriyetin 100. yılında elde ettiği tüm şampiyonluklarla dünya 1 numarası olmanın gururunu yaşadı.

Gecenin en heyecan verici anlarından biri, davetlilerin ‘Filenin Sultanları’nın’ büyük başarılarına büyük alkışla yanıt vermesiydi. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları kutlama ve hatıra fotoğrafı çekimiyle ödüllendirildi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Cumhuriyetin 100. yılında böyle anlamlı bir galada yer almanın mutluluğunu dile getirerek film yapımcıları Saner Ayar ve Hakan Karamahmutoğlu’na teşekkür etti. Gecenin özel anlarını paylaştı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüz mirası ve Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesi bu özel gecede büyük bir coşku ve saygıyla anıldı. ‘Atatürk 1881-1938’ filmi, büyük bir ilgi ve merakla bekleniyor.

'Atatürk 1881-1938' Filmi Gala Gecesinde Filenin Sultanları
‘Atatürk 1881-1938’ Filmi Gala Gecesinde Filenin Sultanları

YORUMLAR

YORUMLAR: 0