Deneyimli Libero Dilara Yeşil, 2023/2024 Sezonunda Bodrum Spor’a Katılıyor

HomeHaber1. ve 2. Lig

Deneyimli Libero Dilara Yeşil, 2023/2024 Sezonunda Bodrum Spor’a Katılıyor

Geçen sezon Tarsus forması giyen deneyimli libero Dilara Yeşil, yeni sezonda Bodrum Spor ile anlaşma sağladı. Takım değişikliği ile ilgili tüm detaylar haberimizde!

Ema Strunjak, Karayolları Takımı İle Yola Devam Ediyor
VakıfBank, Güçlü Smaçör Ali Frantti’yi Kadrosuna Kattı
Aras Kargo, Mısra Aşçı’yı Kadrosuna Kattı!

Dilara Yeşil Bodrum Spor’a Transfer Oldu

1997 doğumlu deneyimli libero Dilara Yeşil, yeni sezon öncesinde takım değişikliği yaptı. Geçen sezon Tarsus forması giyen başarılı sporcu, 2023/2024 sezonunda Bodrum Spor ile anlaşma sağladı. Bu transfer spor dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Dilara Yeşil’in Bodrum Spor ile anlaşması, oyuncunun kariyerine yeni bir sayfa açmasını sağlayacak. Deneyimli libero, yeni takımında göstereceği performans ile adından söz ettirmeyi hedefliyor. Yeşil, Tarsus forması altında sergilediği başarılı performansla dikkat çekmişti.

Bodrum Spor, yeni sezona güçlü bir kadro ile girmeye hazırlanıyor. Dilara Yeşil’in transferi, takımın savunma hattını güçlendirirken, deneyimli oyuncunun liderliği ve tecrübesi de genç oyuncular için önemli bir motivasyon kaynağı olacak. Bodrum Spor, Yeşil’in katkılarıyla başarılı bir sezon geçirmeyi amaçlıyor.

Dilara Yeşil, Bodrum Spor’a transferi sonrasında yeni hedefler belirliyor. Başarılı libero, takımıyla birlikte daha üst sıraları hedefleyerek mücadele edeceklerini belirtiyor. Hem bireysel performansını hem de takım başarısını artırmak için çalışacak olan Yeşil, taraftarların da desteğini arkasına almayı amaçlıyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0