İstanbul Altyapı Ligleri Madalya ve Kupa Töreni Yapıldı

HomeHaberAltyapılar

İstanbul Altyapı Ligleri Madalya ve Kupa Töreni Yapıldı

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen İstanbul Altyapı Ligleri'nde madalya ve kupa töreni gerçekleştirildi.

Brezilya 23. Güney Amerika Şampiyonası Zaferini Kutladı
Halkbank, TÜRŞAD’ı 3-0’lık Skorla Yendi
VakıfBank, Çukurova’yı Kayıpsız Geçti

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen İstanbul Altyapı Ligleri için madalya ve kupa töreni gerçekleştirildi. Tören, TVF 50. Yıl Deniz Esinduy Voleybol Salonu’nda düzenlendi ve dereceye giren 165 takıma ödülleri takdim edildi.

İstanbul Voleybol Altyapı Ligleri‘nde 2022-2023 sezonunda toplam 1361 takım mücadele etti. Bu yoğun rekabet ortamında başarılı olan takımlar, törende verdikleri emeklerin karşılığını aldılar. İstanbul Voleybol İl Temsilciliği, genç sporcuların motivasyonunu artırmak ve başarılarını ödüllendirmek adına bu önemli töreni düzenledi.

Törende, dereceye giren takımlara madalyaları ve kupaları takdim edildi. Genç sporcular, büyük bir gurur ve heyecanla ödüllerini aldılar. İstanbul Altyapı Ligleri’nde mücadele eden tüm takımlar, sezon boyunca gösterdikleri performansla takdir topladılar.

Bu kapsamlı lig, genç sporculara rekabet ortamında deneyim kazandırmak, voleybol altyapısını güçlendirmek ve yetenekli sporcuları keşfetmek adına büyük bir öneme sahip. İstanbul Voleybol İl Temsilciliği‘nin düzenlediği bu tören, genç sporculara ilham verirken, sporun geleceğine umut dolu bir bakış sunuyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0