Çiğdem Nahum, Aday Akademi Spor Kulübü’ne Transfer Oldu

HomeHaber1. ve 2. Lig

Çiğdem Nahum, Aday Akademi Spor Kulübü’ne Transfer Oldu

Türk voleybolunda başarılı bir sezon geçiren ve İzmir Dsi Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte 2. Lig play-off gruplarından final grubuna kadar yüksel

Kanadalı Smaçör Jordan Canham, Arkas Spor ile Anlaştı
Manisa Büyükşehir Belediyespor, Libero Simay Orgun’la Anlaştı
Gelişim Koleji’nde Devrim Gibi 6 Transfer!

Türk voleybolunda başarılı bir sezon geçiren ve İzmir Dsi Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte 2. Lig play-off gruplarından final grubuna kadar yükselme başarısı gösteren 183 cm boyundaki smaçör Çiğdem Nahum, yeni sezonda Aday Akademi Spor Kulübü‘ne transfer oldu. Oyuncunun transferi, voleybol camiasında büyük yankı uyandırırken, Aday Akademi yönetimi de Çiğdem Nahum’un potansiyelinden ve yeteneğinden dolayı heyecan duyduklarını belirtti.

Smaçör mevkisinde gösterdiği performansla dikkat çeken Çiğdem Nahum, İzmir Dsi Gençlik ve Spor Kulübü ile yakaladığı başarılı sezonun ardından Aday Akademi Spor Kulübü’nün transfer hedefi oldu. Yeni takımında başarılar elde etmeyi hedefleyen oyuncu, Aday Akademi’nin güçlü kadrosuna katılarak takımın başarı grafiğine olumlu bir katkı sağlamak için sabırsızlanıyor.

İzmir Dsi Gençlik ve Spor Kulübü’nün smaçör mevkisindeki başarılı ismi Çiğdem Nahum, yeni sezonda farklı bir serüvene adım atıyor. Takımının play-off gruplarından final grubuna kadar yükselmesinde önemli bir rol oynayan oyuncu, Aday Akademi Spor Kulübü’nün radarına girmişti. Transferin resmi olarak tamamlandığı açıklanırken, Çiğdem Nahum, kendisine olan güveni boşa çıkarmamak için yoğun bir çalışma dönemine girdi.

Çiğdem Nahum ve Aday Akademi Spor Kulübü’ne başarılar dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0