Deneyimli Libero Elif Kavrar Çiftlikköy Belediyespor’a Transfer Oldu

HomeHaber1. ve 2. Lig

Deneyimli Libero Elif Kavrar Çiftlikköy Belediyespor’a Transfer Oldu

Türk voleybolunun deneyimli libero oyuncusu Elif Kavrar, geçtiğimiz sezon Fethiye Zirve Spor Kulübü'nün formasını giydikten sonra yeni sezonda Çiftli

Ayça Çebi, ALS Spor Kulübü’ne Transfer Oldu
Gelişim Koleji’nde Devrim Gibi 6 Transfer!
Jovana Stevanović Yeni Sezonda Eczacıbaşı’nda

Türk voleybolunun deneyimli libero oyuncusu Elif Kavrar, geçtiğimiz sezon Fethiye Zirve Spor Kulübü’nün formasını giydikten sonra yeni sezonda Çiftlikköy Belediyespor’a transfer oldu. 1992 doğumlu 169 cm boyundaki yetenekli libero, kariyerindeki yeni durağına adım atarken, Çiftlikköy Belediyespor yönetimi de transferle kadrolarını güçlendirmenin memnuniyetini dile getirdi.

Çiftlikköy Belediyespor, Elif Kavrar İmzasını Duyurdu

Geçtiğimiz sezon performansıyla dikkat çeken ve Fethiye Zirve Spor Kulübü’nün de vazgeçilmezi haline gelen Elif Kavrar, Çiftlikköy Belediyespor’un transfer haberleri arasında yer aldı. Tecrübeli libero oyuncusu için kulüp tarafından yapılan resmi duyuruda, “Elif Kavrar’ı kadromuza kattığımız için çok mutluyuz. Kendisinin voleyboldaki yeteneklerine olan inancımız tam. Birlikte başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Libero mevkiinde gösterdiği performansla adından söz ettiren Elif Kavrar, Çiftlikköy Belediyespor’da yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Kavrar, kariyerinin yeni durağı olan kulüpte başarılar elde etmek ve takımına katkı sağlamak için sabırsızlanıyor. Çiftlikköy Belediyespor’un tecrübeli libero ile yaptığı anlaşma, kulüp taraftarları arasında da büyük heyecan yarattı.

Elif Kavrar‘ın transferi, Türk voleybolu camiasında da geniş yankı uyandırdı. Sosyal medya üzerinde birçok voleybol sever, deneyimli libero oyuncusuna yeni takımında başarılar dileyerek, Çiftlikköy Belediyespor’a olan güvenlerini dile getirdi. Kavrar, tüm bu desteklerle birlikte yeni sezonda beklentilere uygun bir performans sergilemeyi hedefliyor.

1992 doğumlu deneyimli libero, yeni takımında da başarılı bir performans sergileyerek takımının başarılarına katkı sağlamayı amaçlıyor. Kendisine Çiftlikköy Belediyespor’da başarılar dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0