Filenin Sultanları, 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri’nde İlerliyor

HomeMilli TakımlarKadın Milli Takımlar

Filenin Sultanları, 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri’nde İlerliyor

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri B Grubu'nda üstün performans sergiliyor. Brezilya ile yapacakları maç öncesinde takım hazır.

Filenin Sultanları, Brezilya Karşısında Set Vermeden Kazandı
Genç Yetenek Aykut Gedik, Altekma Takımıyla Anlaştı
A Milli Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımları’nda Hedef Zirve

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri’nde gösterdikleri etkileyici performansla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Takımımız, B Grubu’nda gerçekleşen elemelerin beşinci maçında yarın (22 Eylül Cuma) Brezilya ile karşılaşacak.

Japonya’nın başkenti Tokyo’daki Yoyogi Spor Salonu’nda oynanacak olan maç, TSİ 10.00’da başlayacak ve TRT Spor’dan canlı yayınlanacak. Filenin Sultanları, bu kritik maç öncesinde büyük bir hazırlık sürecinden geçiyor.

Elemelerin ilk dört maçında üstün bir performans sergileyen A Milli Kadın Voleybol Takımı, Porto Riko ve Bulgaristan’ı 3-0, Peru’yu ve Arjantin’i ise 3-1 mağlup ederek dikkatleri üzerine çekti. Bu sonuçlarla gruplarında lider durumda bulunan Filenin Sultanları, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkını kazanma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Brezilya karşılaşması takım için büyük bir önem taşıyor. Bu kritik mücadelede Filenin Sultanları, olimpiyat hayali için sahada olacak ve taraftarlarına büyük bir zafer yaşatma hedefinde. Takımımıza başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0