Filenin Sultanları’na ODTÜ’den ‘Spor Onur Ödülü’

HomeMagazin

Filenin Sultanları’na ODTÜ’den ‘Spor Onur Ödülü’

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından düzenlenen Kristal Ağaç Ödülleri’nde 'Spor Onur Ödülü'ne layık görüldü. Filenin Sultanları adına ödülü alan temsilci, gurur veren başarıları ve gelecek hedefleri hakkında konuştu.

Filenin Sultanları, Cumhuriyetin 100. Yılında Avrupa Şampiyonu!
Filenin Sultanları, Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri’ne Galibiyetle Başlangıç Yaptı
Filenin Sultanları, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda!

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Kristal Ağaç Ödülleri’nde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından verilen ‘Spor Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen ödül törenine, TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Direktörü Nilüfer Shimonsky temsilci olarak katıldı. Ödülü takdim alan Shimonsky, Filenin Sultanları adına teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Filenin Sultanları’nın bu ödülle onurlandırılmasından dolayı teşekkür ederim. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında ülkemize kazandırdığı şampiyonluklarla gururlandıran kızlarımız, maalesef yoğun maç programları nedeniyle burada fiziksel olarak bulunamıyorlar. Ancak takım kaptanımız Eda Erdem’in selamını iletmemi istedi. A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2024 yılında Voleybol Milletler Ligi ve Paris 2024 Olimpiyatları’nda boy gösterecek. Başarılarını devam ettirerek hepimizi gururlandırmaya devam edeceklerine inanıyorum. A Milli Kadın Voleybol Takımımızı bu ödüle layık gören tüm ODTÜ öğrencilerine teşekkür ediyoruz.”

Kristal Ağaç Ödülleri, girişimcilik ve başarı alanında kendini kanıtlamış kişilere verilen prestijli bir ödül törenidir. Akademisyenler, öğrenciler ve sektör profesyonellerini bir araya getiren bu etkinlik, bilgi ve deneyim paylaşımını teşvik etmektedir. Bu yılki törende, girişimcilik ve farkındalık konseptiyle, öğrencilerin oylarıyla belirlenen başarılı girişimcilere ödüller verilecek ve ülkedeki girişimcilik faaliyetlerine dikkat çekilerek farkındalık oluşturulacaktır.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0