Kim Yeon Koung, Hayranlarıyla Buluştu

HomeMagazin

Kim Yeon Koung, Hayranlarıyla Buluştu

Kore süperstarı Kim Yeon Koung, büyük yüreğiyle hayranlarına olan sevgisini kanıtlıyor.

Tayland, Thatdao ile Kore’yi Sınırına Hapsetti
VNL Liderleri Polonya ve ABD, Suwon’da Başa Baş Mücadele Ediyor
Kazakistan, 22. Asya Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda 5. Oldu

Kim Yeon Koung, 20 Mayıs’ta gerçekleştirilen Bakery YoungKoungDang adlı ilk hayran buluşmasına birçok destekçinin katılmasıyla kendini en büyük Kore spor yıldızlarından biri olarak kanıtladı.

Kim, hayranlarının uzun ve başarılı kariyeri boyunca verdikleri destek için sosyal medyada dokunaklı bir mesaj yazarak onlara saygı duruşunda bulundu.

“Voleybol kariyerim, hayranlarımın sonsuz sevgisi sayesinde bu kadar uzun sürebildi. Bu yıl hayranlarıma küçük bir sürpriz yapma fırsatı bulduğum için minnettarım. Bu, o sevgiyi geri vermek için anlamlı bir fırsattı. Katılan herkese içtenlikle teşekkür ediyorum,” diye Instagram’da Kim yazdı.

Bir milyarda bir yıldız olan Kim, hayranlarıyla etkileşimde bulundu, hatta onlar için dans etti ve şarkı söyledi. Hayran buluşmasının programında, süperstar gözyaşlarını tutamadı, muhtemelen kariyerinin nasıl geliştiğini ve aynı insanların salonun içinde oturduğu gözleri önünde nasıl başarılı olduğunu fark ettiği için.

Kore’de, Kim’e K-Drama oyuncuları ve K-Pop idolleri kadar önem ve dikkat gösteriliyor. Ve rekabet ettiğinde, tüm millet onun arkasında ve onun için tezahürat yapıyor.

Kim Yeon Koung, ülkesinde bir spor ikonudur. Voleybol sahasındaki tüm başarılarına ek olarak, Kim’in saha dışındaki başarıları da etkileyicidir. Birkaç örnek vermek gerekirse, adı ülkenin en iyi sporcularına atıfta bulunan popüler K-Drama dizilerinde geçmiştir. Hatta ülkenin en ünlü ünlüleriyle çeşitli programlarda yer almıştır.

2021’de Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda yarıştığında, BTS üyesi RM takımı desteklemek için Kim’in adını anmıştır. Geçen yıl, Kim Kardashian ile bir lüks markanın reklam kampanyasında yer aldı ve popüler bir yayın platformunda gösterilen ‘Korea No. 1’ adlı çeşitlilik programında başrol oynadı. Eğer bu şöhret değilse, ne olduğunu bilmiyoruz.

Onun en etkileyici yanı, inanılmaz başarısına rağmen alçakgönüllü kalmasıdır. Kim’in hayranlarını her şeyin önüne koymasıyla gerçekleşen bu etkinlik, oyunun altın standardı olduğunu kanıtlar.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0