OK HERCEG NOVI Şampiyon Unvanını Korudu

HomeDünyaAvrupa Ligleri

OK HERCEG NOVI Şampiyon Unvanını Korudu

OK HERCEG NOVI, Karadağ kadın voleybol şampiyonu unvanını bir kez daha korudu. EPCG Süper Lig şampiyonluk serisinin Luka BAR'a karşı oynanan üçüncü maçında 3-0 (25-22, 25-22, 25-21) galip gelerek sezonu şampiyonlukla tamamladı.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 3’üncü Hafta Sonuçları
Ebrar Karakurt Lokomotiv Kaliningrad’ı Seride Öne Taşıdı!
Kore Ligi Seçmeleri İstanbul’da Başladı

OK HERCEG NOVI, Karadağ kadın voleybol şampiyonu unvanını bir kez daha korudu. EPCG Süper Lig şampiyonluk serisinin Luka BAR’a karşı oynanan üçüncü maçında 3-0 (25-22, 25-22, 25-21) galip gelerek sezonu şampiyonlukla tamamladı.

Bir sezon aradan sonra Luka BAR, tarihinde 12 kez kazandığı şampiyonluk finaline geri döndü. OK HERCEG NOVI’de en çok sayıyı 17 sayıyla Ralitsa Vasileva ve 12 sayıyla Dijana Vuković kaydetti. Luka BAR’da ise sadece takım kaptanı Dušanka Petrović 10 sayı ile çift hanelere ulaşabildi. Finali ikinci sırada tamamlayan takımda Kristina Božović ise 8 sayı ile skora katkıda bulundu.

Karadağ Voleybol Federasyonu (OSCG) Genel Sekreteri Ivan Bošković, ulusal lig şampiyonlarına verilen kupayı takdim etti. Altın madalyalar, OK HERCEG NOVI oyuncularına ve teknik ekibine Herceg Novi Belediye Başkanı Stevan Katić ve OSCG Meclis Başkanı Milan Franović tarafından verildi.

Gümüş madalyalar ise Luka BAR oyuncularına ve teknik ekibine Herceg Novi Belediyesi temsilcisi Mitar Kisjelica ve OSCG Müsabaka Direktörü Nikola Pješčić tarafından takdim edildi.

EPCG Süper Lig final maçasını yöneten yetkililere, Gözetmen Anka Ivanović’in yanı sıra hakemler Predrag Beljkaš ve Milorad Delić’e ise OSCG Yönetim Kurulu üyesi Nenad Vujanović tarafından madalyaları verildi.

Karadağ’daki kulüp sezonu, 30 Nisan Salı günü Pljevlja şehrinde gerçekleşecek olan EPCG Süper Lig’e yükselme playoff rövanşı maçıyla sona erecek.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0