SigortaShop, Julia Sangiacomo ile Anlaştı: Amerika’dan Sultanlar Ligi’ne!

HomeHaberSultanlar Ligi

SigortaShop, Julia Sangiacomo ile Anlaştı: Amerika’dan Sultanlar Ligi’ne!

Vodafone Sultanlar Ligi ekiplerinden SigortaShop, yeni sezonda smaçör pozisyonunda oynayacak 2001 doğumlu Amerikalı Julia Sangiacomo ile 2024-2025 sezonları için anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe, VakıfBank’ı 3-1’lik Skorla Yendi
Fenerbahçe Opet, Sarıyer Belediyespor’u Rahat Geçti
Aras Kargo’dan, Gülce Erdemir Hamlesi

Vodafone Sultanlar Ligi ekiplerinden SigortaShop, yeni sezonda kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son transferde smaçör pozisyonunda görev yapan 2001 doğumlu Birleşik Amerikalı oyuncu Julia Sangiacomo ile 2024-2025 sezonu için anlaşma sağlandı.

Sangiacomo, NCAA Kolej Ligi’nde Santa Clara Üniversitesi ve Northwestern Üniversitesi formaları giydi. 196 cm boyundaki Sangiacomo, Kolej Ligi’ndeki başarılı performansıyla Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en köklü Division I atletik konferansı olarak kabul edilen Big Ten’de First Team All-Big Ten Conference’a seçilmeyi başardı.

Sangiacomo, voleybol kariyerinin ilk profesyonel deneyimini SigortaShop formasıyla Sultanlar Ligi’nde yaşayacak. Kulüpten yapılan açıklamada: “Ailemize Hoş Geldin Julia Sangiacomo! Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren takımımız smaçör Julia Sangiacomo ile anlaşmıştır. Julia’ya takımımıza hoş geldin diyor yeni sezonda başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Julia Sangiacomo’ya yeni sezonda başarılar dileriz!

YORUMLAR

YORUMLAR: 0