TVF Pro Açık ve U18 Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sonuçlandı!

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

TVF Pro Açık ve U18 Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sonuçlandı!

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği Pro Açık ve U18 Kulüpler Türkiye Şampiyonası, Ören'de kıyasıya mücadeleler sonucunda sona erdi.

Duda ve Ana Patrícia Hamburg Elite16 Altın Madalyasını Kazandı
Roland-Garros, Dünyanın En İyi Kadın Plaj Voleybolu Takımlarını Ağırlayacak
Ukraynalı Voleybolcular Finale Yükseldi

TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü Hem U18 Hem de Pro Açık’ta Şampiyonluk Kupasını Havaya Kaldırdı!

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Pro Açık ve U18 Kulüpler Türkiye Şampiyonası, Ören’de kıyasıya mücadeleler sonucunda sona erdi. Son gün oynanan karşılaşmalarda U18 ve Pro Açık kategorilerinde zafere ulaşan takımlar belli oldu.

U18 Kategorisinde Kartal Anadolu Spor Kulübü ve TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü Zirveyi Paylaştı

U18 Erkekler Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü mutlu sona ulaşırken, İstanbul Voleybol Spor Kulübü – 1 ve İstanbul Voleybol Spor Kulübü – 2 sırasıyla ikinci ve üçüncü oldu. U18 Kadınlar Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda ise Kartal Anadolu Spor Kulübü 1 ve 2 takımları zirve mücadelesinde yer aldı. Çanakkale Belediye Spor Kulübü üçüncülük ipini göğüslerken, Naim Süleymanoğlu Spor Kulübü 1 ve 2 takımları sırasıyla dördüncü ve beşinci sırayı elde etti.

Pro Açık’ta da TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü Durdurulamadı

Pro Açık Kadınlar Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü’nün ardından Beyoğlu Spor Kulübü ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sırasıyla ikinci ve üçüncü oldu. Pro Açık Erkekler Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda ise TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü’nün zaferini Köyceğiz Göl Spor ve TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü 2 takip etti. Voleybol Akademi Spor Kulübü, Forza Spor Kulübü, Akademi İstanbul Spor Kulübü, İstanbul Voleybol Spor Kulübü, 9 Eylül Voleybol Spor Kulübü ve İlkyıldız Spor Kulübü ise sırasıyla dördüncülükten dokuzunculuğa kadar uzanan dereceleri paylaştı.

Kazananlara Madalyalar Törenle Takdim Edildi

Heyecanla tamamlanan turnuvanın ardından dereceye giren takımlara madalya ve kupaları, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Balıkesir B.Şehir Bld. Spor Şube Müdürü Uğur Baysal ve Balıkesir Gençlik Spor İlçe Müdürü Aslan Alpaslan tarafından düzenlenen törenle takdim edildi.

Tebrikler Kazananlara!

TVF Pro Açık ve U18 Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda göstermiş oldukları mücadeleci ruhtan ve spora olan bağlılığından dolayı tüm takımları ve sporcuları tebrik ederiz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0