Yeni Zelanda’da Zeımann ve Polley ile Hartles ve O’dea Şampiyon

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Yeni Zelanda’da Zeımann ve Polley ile Hartles ve O’dea Şampiyon

Yeni Zelanda'da düzenlenen GJ Gardner Homes NZ Beach Tour'unun ikinci ayağı, unutulmaz müsabakalara sahne oldu. Zeimann ve Polley ile Hartles ve O’dea, altın madalyaları kucaklamayı başardı. Detaylar ve zaferin ardındaki hikayeler için haberimizi inceleyin.

Jurmala Elemelerinde Kolinske & Harward Büyük Zaferler Kazandı
Avrupalı Sporcular Paris 2024 Olimpiyatları İçin Büyük Atılım Yaptı
Çağrı Yağış, Uluslararası Plaj Voleybolu Aday Hakemi Olarak Yetişti

Yeni Zelanda’nın ulusal plaj voleybolu turu olan 2024 GJ Gardner Homes NZ Beach Tour’unun Tip Top tarafından sunulan ikinci durağı, geçtiğimiz hafta sonu Auckland’ta gerçekleşti. Bir önceki haftanın galibi Alice Zeimann ve Shaunna Polley, kadınlar kategorisinde bir kez daha zirveye çıkarken, Thomas Hartles ve Ben O’Dea erkekler finalinde Mount Maunganui Beach altın madalyalıları Bradley Fuller ve Alani Nicklin’i mağlup ederek birincilik elde etti.

Kadınlar altın madalya maçında, birinci sıradaki Zeimann ve Polley, Danielle Quigley ve Anna Harrison’a karşı 2-0’lık (21-17, 21-12) bir galibiyet elde ederek turnuvayı oynadıkları dört maçta da hiç set kaybetmeden tamamladılar. Mount Maunganui finaline Kalea Norton ile birlikte çıkan Quigley için bu sezonun ikinci gümüş madalyası oldu.

Dördüncü sırayı bir önceki hafta elde eden Meile Rose Green ve Katie Sadlier, biraz daha iyileşerek bronz madalyaları kazandı. Üçüncülük maçında, Kalea Norton ve Tineke Hinton’a karşı 2-0’lık (21-14, 21-17) bir galibiyet elde ettiler.

Üçüncü sıradaki Hartles ve O’Dea, bir hafta önceki Mount Maunganui’deki bronz madalyanın ardından erkekler finaline kayıpsız ulaştılar, ancak şampiyonluk için üç setlik bir mücadeleye girişerek birinci sıradaki Fuller ve Nicklin’i 2-1’lik (21-18, 14-21, 15-11) bir galibiyetle kutladılar.

Auckland’ta bronz madalyayı kazanan Mount Maunganui ikincileri John McManaway ve Thomas Reid oldu. Üçüncülük maçında, Almanya’dan Martin Kaufer ve Avustralya’dan Ky Landers’ın oluşturduğu karışık çifti 2-0’lık (21-19, 21-17) bir skorla mağlup ettiler.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0