U20 Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası Heyecanı Balıkesir’de Sona Erdi!

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

U20 Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası Heyecanı Balıkesir’de Sona Erdi!

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin iş birliğiyle Ören'de düzenlenen U20 Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası, heyecan dolu finallerle sona erdi.

CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası Heyecanı Balıkesir’de Başladı
TVF Pro Beach Tour Balıkesir Ocaklar Etabı Başlıyor
Altyapı Kız Milli Takımı Sporcu Taramaları Gerçekleşti

Kartal Anadolu ve TVF Spor Lisesi U20 Plaj Voleybolu Şampiyonu Oldu!

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliğiyle Ören’de düzenlenen U20 Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası, heyecan dolu finallerle sona erdi.

Kadınlarda Kartal Anadolu Spor Kulübü Zirvede

Kadınlarda şampiyonluk mücadelesi Kartal Anadolu Spor Kulübü’nün iki takımı arasında gerçekleşti. Finalde Kartal Anadolu Spor Kulübü 2 takımı, Kartal Anadolu Spor Kulübü 1’i 2-0 ve 2-1’lik skorlarla mağlup ederek şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı. Köyceğiz Göl Spor Kulübü 2 ise, Köyceğiz Göl Spor Kulübü 1’i 2-0 ve 2-1’lik skorlarla yenerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Erkeklerde TVF Spor Lisesi Hakimiyeti

Erkeklerde ise şampiyonluk mücadelesinde TVF Spor Lisesi ve İstanbul Voleybol Spor Kulübü 1 takımları karşı karşıya geldi. TVF Spor Lisesi, rakibini 2-0 ve 2-0’lik skorlarla mağlup ederek turnuvanın galibi oldu. İstanbul Voleybol Spor Kulübü 2 ise Köyceğiz Göl Spor Kulübü 1’i 2-0 ve 2-0’lik skorlarla yenerek bronz madalya ile turnuvayı tamamladı.

Madalya Töreninde Heyecanlı Anlar

Final karşılaşmalarının ardından düzenlenen törende dereceye giren takımlara madalya ve kupaları takdim edildi. Törene TVF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Burhaniye Gençlik Spor İlçe Müdürü Aslan Alparslan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Uğur Baysal, Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz ve BVA Teknik Delegesi Tosho Stoyanov gibi isimler katıldı.

Başarılı Bir Turnuva Geride Kaldı

U20 Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası, çekişmeli mücadelelere ve heyecan dolu anlara sahne oldu. Turnuvada dereceye giren tüm takımları tebrik eder, Türk voleybolunun geleceği olan bu genç sporculara başarılarının devamını dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0