Cools ve Van Den Vonder Mallorca’da Altın Madalya Kazanıyor

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Cools ve Van Den Vonder Mallorca’da Altın Madalya Kazanıyor

Mallorca'da gerçekleşen son Beach Pro Tour kadın etkinliği hakkında güncel bilgilere göz atın. Mallorca'daki bu heyecan verici etkinlikteki Avrupa takımlarının başarıları ve gelecek haftaki erkeklerin katılacağı etkinlik hakkında bilgi edinin.

Cheng ve Hughes, Gstaad Yarı Finallerinde İlk Kez Sahne Alacak
Daniela Alvarez ve Tania Moreno, İlk Challenge Madalya Sevinci
Krattiger & Breer, Spiez’deki İsviçre Finalinde Şampiyon Oldu – Beach Pro Tour 2023

2023 yılında Avrupa’da düzenlenen son Kadınlar Beach Pro Tour, Mallorca’da pazar günü sona erdi ve Avrupa’dan üç takım madalya kazandı.

Belçika’dan Sarah Cools/Lisa Van Den Vonder birinci olurken, İspanya’dan Nazaret Florian/Aina Munar ikinci sırada ve İtalya’dan Federica Frasca/Alice Gradini üçüncü sırada yer aldı. Mallorca etkinliği, Mallorca’da beş gün boyunca oynayan etkinlik, Avrupa çiftleri için oldukça verimli bir etkinlik olduğunu kanıtladı.

Şampiyonlar, 26 yaşındaki Cools ve 25 yaşındaki Van Der Vonder, beş gün boyunca etkili bir performans sergilediler. Mücadelelerine Çarşamba günü elemelerde başlayan Belçikalılar, pazar günü zafere ulaşmak için Hotel & Sport Center Na Taconera’da oynadıkları sekiz maçın yedisini kazandılar.

Uluslararası seviyede ilk zaferlerini partnerler olarak kazanmak için Belçikalılar, İspanyol Florian ve Munar’ı ve ev sahibi taraftarları aşmak zorunda kaldılar. pazar günü 2-0 (22-20, 21-14) galibiyetle altın madalyayı kazandılar.

Mallorca’daki tamamen Avrupalı podyum, Frasca ve Gradini’nin Çin’den Lingdi Zhu ve Shuting Cao’yu hükmen yendiği anda bir saat önce onaylandı ve partnerler olarak ilk Beach Pro Tour madalyalarını kazandılar.

Kadınlar bittikten sonra, önümüzdeki hafta erkekler Mayorka’da sahaya çıkacaklar ve bu sezon Avrupa’da düzenlenen son etkinlikte çarşambadan pazara kadar yarışacaklar.

Avrupa’daki Beach Pro Tour etkinlikleri CEV tarafından düzenlenmektedir ve Paris 2024 Olimpiyatları için Olimpik elemeler döneminde kıtadan takımlara yarışma ve değerli sıralama puanları kazanma fırsatları sunar.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0