Plaj Voleybolu Festivalleri ve Beach Tour Etapları Devam Ediyor

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Plaj Voleybolu Festivalleri ve Beach Tour Etapları Devam Ediyor

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun halka, daha çok yaş gruplarına ve hobi sporcularına açık plaj voleybolu etkinlikleri hızla devam ediyor.

Avrupa Şampiyonları Tepic Elite 16’da Zirvede
CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası Heyecanı Balıkesir’de Başlıyor
Yıldız Voleybolcular Paris 2024 Bileti İçin Brezilya’da Savaşıyor!

“Türkiye Voleybol Federasyonu, plaj voleybolu etkinliklerini geniş kitlelere ve hobi sporcularına yönelik olarak sürdürüyor. İstanbul, Samsun ve Eskişehir’de düzenlenecek olan halka açık plaj voleybolu etkinlikleri, 16-18 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Etkinliklere isteyen herkes katılabilecek ve turnuva kayıtları plaj.voleybolpark.com adresinden yapılabilecek.

Tepebaşı Belediyesi iş birliğiyle 16-18 Haziran tarihlerinde Tepebaşı Belediyesi Plaj Voleybolu Şenliği düzenlenecektir. Etkinlik kapsamında ilk gün tanışma toplantısı, eğitim ve etkinlik bilgilendirme brifingi verilecektir. İkinci ve üçüncü gün ise kategorilere göre maçlar düzenlenecektir.

Takımlar, kadınlar ve erkekler olmak üzere ayrı kategorilerde mücadele edecek ve başvurular plaj.voleybolpark.com adresi üzerinden yapılabilecektir. Yaş kategorileri ise 14-16, 17-20, 21-30 ve 30+ olarak belirlenmiştir. Spor İşleri Müdürlüğü’ne 0530 158 34 28 numaralı telefon üzerinden ayrıntılı bilgi alınabilir.

Ayrıca, Türkiye genelinde farklı illerde Beach Tour etapları düzenlenecektir. İstanbul, Samsun, Bursa ve Eskişehir’de gerçekleşecek bu etaplar için kayıt yaptırmak mümkündür. Kayıtlar plaj.voleybolpark.com adresi üzerinden yapılabilmekte olup, daha önce kayıt yaptıranların tekrar kayıt yapmalarına gerek yoktur.

Beach Tour turnuvaları amatör düzeyde olup, hobi sporcuları ve genç yaş gruplarına yöneliktir. Turnuvaların amacı, plaj voleybolu sporunu yaygınlaştırmak ve genç sporculara fırsatlar sunmaktır. Bu turnuvalarda para ödülü de verilebilir, ancak profesyonel bir organizasyon değildir. Beach Tour turnuvalarının yanı sıra Pro Beach Tour turnuvaları da düzenlenecektir ve bu turnuvalar ilerleyen günlerde ayrıca duyurulacaktır.

Diğer detaylı bilgilere Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi internet sitesinden ulaşılabilir.”

YORUMLAR

YORUMLAR: 0