Vakıfbank, İdil Naz Başcan’ı Transfer Etti, Kadrosunu Güçlendiriyor

HomeHaberSultanlar Ligi

Vakıfbank, İdil Naz Başcan’ı Transfer Etti, Kadrosunu Güçlendiriyor

Türkiye'nin en başarılı takımlarından biri olan Vakıfbank, Aydın Büyükşehir Belediyespor'dan İdil Naz Başcan'ı kadrosuna kattığını duyurdu. İşte detaylar...

Marina Markova VakıfBank’ta!
Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Genç Pasör Simay Cinbaz ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı
Kuzeyboru, Yaren Işık ve Liray Akpınar İle Yeni Sezona Hazır

Vakıfbank, yeni sezon için transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin en başarılı takımlarından biri olan Vakıfbank, Aydın Büyükşehir Belediyespor’dan İdil Naz Başcan‘ı kadrosuna kattığını duyurdu. İşte detaylar…

Vakıfbank, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında önemli bir ismi kadrosuna dahil ettiğini duyurdu. Türkiye’nin uluslararası alanda en çok kupa kazanan takımı olan Vakıfbank, Aydın Büyükşehir Belediyespor’un başarılı oyuncusu İdil Naz Başcan ile anlaşma sağladı.

1999 doğumlu olan İdil Naz Başcan, Galatasaray HDI Sigorta’da forma giydiği dönemden bu yana başarılı bir kariyer çiziyor. Anadolu Üniversitesi, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Bolu Belediyespor ve son olarak Aydın Büyükşehir Belediyespor’da mücadele eden genç oyuncu, tecrübesini Vakıfbank bünyesinde sürdürecek.

İdil Naz Başcan, Türkiye Milli Takımı formasını da giymekte ve 2022 İslami Dayanışma Oyunları’nda şampiyonluk sevinci yaşamıştır. Başarılı performansı ve genç yeteneğiyle dikkat çeken İdil Naz Başcan’ın Vakıfbank‘a katılması, takımın gücünü artıracağı ve gelecek sezon başarıya ulaşma hedefini destekleyeceği belirtiliyor.

Vakıfbank, transfer çalışmalarına devam ederken, taraftarlar ise heyecanla yeni sezon için güçlendirilen kadronun başarılı performansını merakla bekliyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0