Vestel ‘Filenin Sultanları’nı Ziyaret Etti

HomeMilli TakımlarKadın Milli Takımlar

Vestel ‘Filenin Sultanları’nı Ziyaret Etti

Türk voleyboluyla özdeşleşen Vestel, 2023 FIVB Milletler Ligi'nde şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularıyla bir araya geldi.

Filenin Sultanları, Avrupa Şampiyonası’na Galibiyetle Başladı
Türk Voleybol Camiası, Milli Takım Sezonu’na Merhaba Gecesiyle Başladı
Filenin Sultanları, FIVB Voleybol Milletler Ligi 3. Hafta Kadrosunu Açıkladı

Türkiye’nin sporun önemli destekçilerinden biri olan ve son yedi yıldır Türk voleyboluyla özdeşleşen Vestel, 2023 FIVB vVoleybol Milletler Ligi’nde şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularıyla bir araya geldi. Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı ziyaret ettikten sonra ‘Filenin Sultanları’yla buluştu.

Vestel, 2016 yılından bu yana Türk voleyboluna verdiği destekle milli takımı dünya arenasında en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2023 FIVB Milletler Ligi’nde elde ettiği tarihi başarıyı kutlamak amacıyla Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, ilk olarak Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı ziyaret etti.

Vestel, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı Şampiyonluk İçin Kutladı

Vestel Genel Müdürü Ergün Güler, ‘Filenin Sultanları’nın elde ettiği örnek başarıdan dolayı Üstündağ’ı kutladı ve ardından A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın oyuncularıyla bir araya geldi. Güler, oyuncularla ayrı ayrı sohbet etti ve daha sonra tüm yönetim, teknik ekip ve sporculara özel ürünlerinden hediye etti.

Konuşmasında, “Cumhuriyet tarihinin en başarılı kadın hareketlerinden biri olan ‘Filenin Sultanları’nın FIVB Voleybol Milletler Ligi finalinde elde ettiği tarihi başarıdan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu örnek başarı bize bir kez daha ‘Biz Voleybol Ülkesiyiz’ dedirtti. Başta takım oyuncularımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Güler, Vestel’in sporun toplumların gelişiminde oynadığı kritik rolün bilincinde olduklarını ve sporun birleştirici gücünün geleceği aydınlatacağına olan inançlarıyla yıllardır sporu destekleyen bir teknoloji markası olduklarını belirtti. Ayrıca, kadın sporunun gelişimine ve kadın sporcuların desteklenmesine de önem verdiklerini vurguladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da Ergün Güler’le yapılan buluşmanın ardından yaptığı açıklamada, “Türkiye Voleybol Federasyonu olarak Vestel ile uzun yıllardır iş birliği içerisindeyiz. Vestel, Türk voleyboluna verdiği destekle hem Türk voleybolunun gelişimine katkı sağladı hem de uluslararası alanda önemli başarılar elde etmesinde etkin rol oynadı. Aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyemiz olan Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler’e ve Vestel ailesine bu nazik ziyaretleri ve hediyeleri için de teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kamp kadrosu ise şu şekilde:

Pasörler: Cansu Özbay, Elif Şahin Pasör Çaprazı: Melissa Vargas Smaçörler: Hande Baladın, Saliha Şahin, İlkin Aydın, Derya Cebecioğlu, Tuğba İvegin, Ebrar Karakurt Orta Oyuncular: Eda Erdem, Zehra Güneş, Aslı Kalaç, Kübra Akman Liberolar: Gizem Örge, Simge Aköz, Ayça Aykaç

Vestel’in Türk voleyboluna verdiği destek ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın elde ettiği tarihi başarı, sporun gelişimi ve Türk voleybolunun uluslararası alanda başarıyla temsil edilmesi adına büyük bir önem taşımaktadır. Vestel, sporun ve kadın sporcuların gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceklerini vurgulamıştır.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0