Yiğit Gülmezoğlu: Milli Takım Sezonuna İyi Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz

HomeMilli TakımlarErkek Milli Takımlar

Yiğit Gülmezoğlu: Milli Takım Sezonuna İyi Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz

A Milli Erkek Voleybol Takımımızın CEV Avrupa Altın Ligi hazırlıkları devam ederken smaçör Yiğit Gülmezoğlu, kamp sürecini Türkiye Voleybol Federasyonu'nun internet sitesinde değerlendirdi.

Kadınlar Voleybol Challenger Kupası, VNL 2024 İçin Laval’de Başlıyor
U17 Kız Milli Takımımız, Balkan ve Avrupa Şampiyonası İçin Kampta
Kadın Plaj Voleybolu Milli Takımlarımız, Milletler Kupası’nda Sahaya Çıktı

A Milli Erkek Voleybol Takımımızın CEV Avrupa Altın Ligi hazırlıkları devam ederken smaçör Yiğit Gülmezoğlu, kamp sürecini Türkiye Voleybol Federasyonu’nun internet sitesinde değerlendirdi.

Milli voleybolcu, değerlendirmesinde şunları söyledi:

“Yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte takım olarak hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Bu yaz dönemi oldukça yorucu olacak. Avrupa Altın Ligi, Challenger Kupası, Avrupa Şampiyonası ve Olimpiyat Elemeleri gibi yoğun bir takvimimiz var. Milli takımımız için son derece önemli bir yıl. Motivasyonumuz tam ve hazırız. Olimpiyat yılı olması da bizim için ayrı bir öneme sahip. İlk sınavımızı Cumartesi günü Danimarka ile oynayacağımız maçla vereceğiz. Milli takım sezonuna iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.”

Millilerimiz, 2023 CEV Avrupa Altın Ligi’nde A Grubu’nda yer alacak ve grup aşamasında Danimarka, Romanya ve Portekiz ile mücadele edecek. Türkiye’deki maçlarımızı Konya ve Ankara’da oynayacağız.

Filenin Efeleri, 27 Mayıs Cumartesi günü Avrupa Altın Ligi’ndeki ilk maçında deplasmanda Danimarka ile karşılaşacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0