Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımları, 2023 Avrupa Şampiyonası’nda İlk Maçlarına Çıktı

HomeMilli TakımlarKadın Milli Takımlar

Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımları, 2023 Avrupa Şampiyonası’nda İlk Maçlarına Çıktı

2023 Paravolley Europe (PVE) Avrupa Şampiyonası'nda mücadele eden Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımları, şampiyonadaki ilk maçlarına çıktı.

Arda Bostan: Milli Takım Formasını Yeniden Giyeceğim İçin Heyecanlıyım
U21 Kadın Milli Takımımız, U21 Kadınlar Dünya Şampiyonası 5-8 Klasman Maçlarına Yükseldi
U19 Erkek Milli Takımımız, Balkan Şampiyonası’nda Yarı Finalde

İtalya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Paravolley Europe (PVE) Avrupa Şampiyonası’nda mücadele eden Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımları, şampiyonadaki ilk maçlarına çıktı.

Erkekler Milli Takımı Zorlu Bir Başlangıç Yaptı

Türkiye Erkek Oturarak Voleybol Milli Takımı, A Grubu’ndaki ilk maçında Almanya ile karşılaştı. Ancak zorlu mücadelede milliler, Almanya’ya 3-0’lık (25-11, 25-12, 25-7) bir skorla mağlup oldu. Milliler, gruptaki ikinci maçları için yarını bekliyor. İkinci maçları, TSİ 12.45’te Macaristan ile oynanacak.

Kadın Milli Takımı İtalya’ya Karşı Mücadele Etti

Türkiye Kadın Oturarak Voleybol Milli Takımı ise A Grubu’ndaki ilk maçında ev sahibi İtalya ile karşı karşıya geldi. Ancak İtalya karşısında da zorlu bir mücadele vardı ve milliler, 3-0’lık (25-2, 25-6, 25-5) bir skorla mağlup oldu. Türkiye Kadın Oturarak Voleybol Milli Takımı, gruptaki ikinci maçları için 12 Ekim Çarşamba gününü bekliyor. İkinci maçları, TSİ 13.00’te Macaristan ile oynanacak.

Tüm bu heyecan dolu maçlar, PVE YouTube sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayınları izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımları, Avrupa Şampiyonası’nda zorlu rakiplerle mücadele ederek ülkeyi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecekler.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0